VAK-konsernin yhteystiedot


VAK Oy

Paattistentie 57, 21310 Vahto
Keskus 020 7656 300
Fax 020 7656 399
Sähköposti: etunimi.sukunimi@vak.fi

Katso verkkolaskutusosoitteet täältä >

Katso sijaintimme kartalla >

Katso verkkolaskutusosoitteet täältä >


Myynti

Matti Virtanen

Myyntijohtaja
Matti Virtanen
020 7656 304
matti.virtanen@vak.fi

Jarmo Laine

Myyntipäällikkö
Jarmo Laine
020 7656 302
jarmo.laine@vak.fi

Jani Oikia

Myyntipäällikkö
Jani Oikia
020 7656 305
jani.oikia@vak.fi

Lassi Virtanen

Hallituksen puheenjohtaja
Lassi Virtanen
020 7656 301
lassi.virtanen@vak.fi

Merja Virtanen

Myyntisihteeri
Merja Virtanen
020 7656 312
merja.virtanen@vak.fi

Leena Parikka

Vienti/myyntisihteeri
Leena Parikka
020 7656 303
leena.parikka@vak.fi


Hallinto ja talous

Lassi Virtanen

Hallituksen puheenjohtaja
Lassi Virtanen
020 7656 301
lassi.virtanen@vak.fi

Ilpo Korhonen

Toimitusjohtaja
Ilpo Korhonen
020 7656 306
ilpo.korhonen@vak.fi

Talous- ja hankintajohtaja
Tuomas Vasama
020 7656 361
tuomas.vasama@vak.fi


Tuotanto

Joni Andersson

Tuotantojohtaja
Joni Andersson
020 7656 320
joni.andersson@vak.fi

Laatu, turvallisuus, henkilöstö ja suunnittelu

Matti Niemelä

Laatu- ja henkilöstöjohtaja
Matti Niemelä
020 7656 321
matti.niemela@vak.fi

Viestintä

Teija Hakula

Viestintäpäällikkö
Teija Hakula
020 7656 394
teija.hakula@vak.fi


VAK Huoltopalvelut Oy

Vahto, 020 7656 370, lue lisää >
Turku, 020 7656 480, lue lisää >
Vantaa, 020 7656 420, lue lisää >
Tampere, 020 7656 450, lue lisää >
Seinäjoki, 020 7656 430, lue lisää >
Jyväskylä, 020 7656 440, lue lisää >
Oulu, 020 7656 465, lue lisää >
Lapinlahti, 020 7656 410, lue lisää >

Huoltopalveluiden aukioloaikojen ulkopuolinen päivystysnumero 020 7656 499

Juha-Matti Ruuskanen

Toimitusjohtaja
Juha-Matti Ruuskanen
020 7656 431
juha-matti.ruuskanen@vak.fi

Esa Perälampi

Huoltopalvelupäällikkö
Esa Perälampi
020 7656 404
esa.peralampi@vak.fi

Kuva

Huoltopalvelupäällikkö
Janne Hakala
020 7656 405
janne.hakala@vak.fi

Kuva

Huoltopalvelupäällikkö
Taru Virtanen
020 7656 372
taru.virtanen@vak.fi


Varaosat

Varaosia saatte kattavasti Huoltopalveluverkostostamme
Katso lähin palvelupisteesi tästä >
Varaosien tilauslomake: Varaosapalvelut >
Tilaukset spares@vak.fi

Kuva

Varaosapäällikkö
Arno Erbismann
020 7656 333
arno.erbismann@vak.fi
Tilaukset spares@vak.fi


VAK Sverige

VAK Sverige AB
Omformargatan 15
721 37 VÄSTERÅS
tel. +46 21 105 790
www.vaksverige.se

 

Stefan Björklund

Exportchef
Stefan Björklund
+358 20 7656 309
stefan.bjorklund@vak.fi

Markku Salo

Försäljning / mellersta och norra Sverige
Markku Salo
+46 70 3214 705
markku.salo@vak.fi

Ulrik Karlsson

Försäljning / mellersta och norra Sverige
Ulrik Karlsson
+46 70 3700 885
ulrik.karlsson@vak.fi

Tobias Martinsson

Försäljning / södra Sverige
Tobias Martinsson
+46 72 7021 220
tobias.martinsson@vak.fi

Kuva

Reservdelar (beställningar helst per e-mail)
Arno Erbismann
+358 20 7656 333
arno.erbismann@vak.fi

Försäljning/ Norge
Geir Strande
+47 909 93 553
geir.strande@vak.fi