VAK Oy yhteystiedot


VAK Oy

Paattistentie 57, 21310 Vahto
Keskus 020 7656 300
Fax 020 7656 399
Sähköposti: etunimi.sukunimi@vak.fi

Verkkolaskutustunnus 003706365246
VAK Oy Y-tunnus 0636524-6

Katso sijaintimme kartalla >

Huoltopalveluiden aukioloaikojen ulkopuolinen päivystysnumero 020 7656 499

Verkkolaskutusosoite 003715502783011
VAK Huoltopalvelut Oy Y-tunnus 1550278-3


Myynti

Hallituksen puheenjohtaja
Lassi Virtanen
020 7656 301
lassi.virtanen@vak.fi

Myyntipäällikkö
Jarmo Laine
020 7656 302
jarmo.laine@vak.fi

Myyntipäällikkö
Jani Oikia
020 7656 305
jani.oikia@vak.fi

Myyntisihteeri
Merja Virtanen
020 7656 312
merja.virtanen@vak.fi

Vienti/myyntisihteeri
Leena Parikka
020 7656 303
leena.parikka@vak.fi

Toimitusjohtaja
Juha-Matti Ruuskanen
020 7656 431
juha-matti.ruuskanen@vak.fi

Huoltopalvelupäällikkö
Esa Perälampi
020 7656 404
esa.peralampi@vak.fi

Huoltopalvelupäällikkö
Janne Hakala
020 7656 405
janne.hakala@vak.fi

Huoltopalvelupäällikkö
Taru Virtanen
020 7656 372
taru.virtanen@vak.fi


Varaosat

Varaosien tilauslomake: Varaosapalvelut >

Varaosapäällikkö
Arno Erbismann
020 7656 333
arno.erbismann@vak.fi


Hallinto ja talous

Hallituksen puheenjohtaja
Lassi Virtanen
020 7656 301
lassi.virtanen@vak.fi

Toimitusjohtaja
Ilpo Korhonen
020 7656 306
ilpo.korhonen@vak.fi

Talouspäällikkö
Taina Reunanen
020 7656 310
taina.reunanen@vak.fi


Hankinnat

Materiaalipäällikkö
Tuija Mattila
020 7656 360
tuija.mattila@vak.fi

Tuotanto

Tuotantopäällikkö
Joni Andersson
020 7656 320
joni.andersson@vak.fi

Laatu ja ympäristö

Laatupäällikkö
Matti Niemelä
020 7656 321
matti.niemela@vak.fi


VAK Sverige

Exportchef
Stefan Björklund
+358-20-76 56 309
stefan.bjorklund@vak.fi

Försäljning / mellersta och norra Sverige
Markku Salo
+46 70 321 47 05
markku.salo@vak.fi

Försäljning / mellersta och norra Sverige
Ulrik Karlsson
+46 70 370 08 85
ulrik.karlsson@vak.fi

Försäljning / södra Sverige
Tobias Martinsson
+46 72 702 12 20
tobias.martinsson@vak.fi

Reservdelar (beställningar helst per e-mail)
Arno Erbismann
+358-20-76 56 333
arno.erbismann@vak.fi