VAK Oy yhteystiedot


VAK Oy

Paattistentie 57, 21310 Vahto
Keskus 020 7656 300
Fax 020 7656 399
Sähköposti: etunimi.sukunimi@vak.fi

Verkkolaskutustunnus 003706365246
VAK Oy Y-tunnus 0636524-6

Katso sijaintimme kartalla >

Verkkolaskutusosoite 003715502783011
VAK Huoltopalvelut Oy Y-tunnus 1550278-3


Myynti

Matti Virtanen

Myyntijohtaja
Matti Virtanen
020 7656 304
matti.virtanen@vak.fi

Jarmo Laine

Myyntipäällikkö
Jarmo Laine
020 7656 302
jarmo.laine@vak.fi

Jani Oikia

Myyntipäällikkö
Jani Oikia
020 7656 305
jani.oikia@vak.fi

Lassi Virtanen

Hallituksen puheenjohtaja
Lassi Virtanen
020 7656 301
lassi.virtanen@vak.fi

Merja Virtanen

Myyntisihteeri
Merja Virtanen
020 7656 312
merja.virtanen@vak.fi

Leena Parikka

Vienti/myyntisihteeri
Leena Parikka
020 7656 303
leena.parikka@vak.fi

Juha-Matti Ruuskanen

Toimitusjohtaja
Juha-Matti Ruuskanen
020 7656 431
juha-matti.ruuskanen@vak.fi

Kuva

Huoltopalvelupäällikkö
Esa Perälampi
020 7656 404
esa.peralampi@vak.fi

Kuva

Huoltopalvelupäällikkö
Janne Hakala
020 7656 405
janne.hakala@vak.fi

Kuva

Huoltopalvelupäällikkö
Taru Virtanen
020 7656 372
taru.virtanen@vak.fi


Varaosat

Varaosia saatte kattavasti Huoltopalveluverkostostamme
Katso lähin palvelupisteesi tästä >
Varaosien tilauslomake: Varaosapalvelut >
Tilaukset spares@vak.fi

Kuva

Varaosapäällikkö
Arno Erbismann
020 7656 333
arno.erbismann@vak.fi
Tilaukset spares@vak.fi


Hallinto ja talous

Lassi Virtanen

Hallituksen puheenjohtaja
Lassi Virtanen
020 7656 301
lassi.virtanen@vak.fi

Ilpo Korhonen

Toimitusjohtaja
Ilpo Korhonen
020 7656 306
ilpo.korhonen@vak.fi

Taina Reunanen

Talouspäällikkö
Taina Reunanen
020 7656 310
taina.reunanen@vak.fi


Hankinnat

Tuija Mattila

Materiaalipäällikkö
Tuija Mattila
020 7656 360
tuija.mattila@vak.fi

Tuotanto

Joni Andersson

Tuotantopäällikkö
Joni Andersson
020 7656 320
joni.andersson@vak.fi

Turvallisuus, laatu, ympäristö ja henkilöstö

Matti Niemelä

HSEQ & HR – päällikkö
Matti Niemelä
020 7656 321
matti.niemela@vak.fi

Suunnittelu ja tuotekehitys

Juho Sipilä

Suunnittelu- ja tuotekehityspäällikkö
Juho Sipilä
020 7656 335
juho.sipila@vak.fi


VAK Sverige

VAK Sverige AB
Omformargatan 15
721 37 VÄSTERÅS
tel. +46 21 10 57 90
www.vaksverige.se

 

Stefan Björklund

Exportchef
Stefan Björklund
+358-20-76 56 309
stefan.bjorklund@vak.fi

Kuva

Försäljning / mellersta och norra Sverige
Markku Salo
+46 70 321 47 05
markku.salo@vak.fi

Kuva

Försäljning / mellersta och norra Sverige
Ulrik Karlsson
+46 70 370 08 85
ulrik.karlsson@vak.fi

Kuva

Försäljning / södra Sverige
Tobias Martinsson
+46 72 702 12 20
tobias.martinsson@vak.fi

Kuva

Reservdelar (beställningar helst per e-mail)
Arno Erbismann
+358-20-76 56 333
arno.erbismann@vak.fi